خانه

Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd.

نمایه شرکت

 

XIAYI که در سال 2006 تأسیس شد، در شهر زیبای نینگبو راه اندازی شد که به بندر و فرودگاه نینگبو بسته است.XIAYI یک کارخانه تخصصی است که در زمینه تولید قطعات یدکی خودرو، طراحی و ساخت قطعات الکترومکانیکی و ماشین آلات و تجهیزات اتوماتیک مرتبط فعالیت دارد.XIAYI یک تیم تحقیق و توسعه قوی با روحیه خلاقانه دارد.XIAYI محصولات جدید و تجهیزات جدید را هر سال توسعه می دهد و دو اختراع اختراع مدل سودمند و پتنت اختراع دریافت کرد.

 

این محصولات شامل پیستون ضربه گیر، راهنما میله، شیر پایه، مهر و موم روغن، میله پیستون، براکت، نشیمنگاه فنر، شیر، لوله راهنما، بوش بلبرینگ، بوش مسی، حلقه راهنما، رینگ و واشر PTFE، علاوه بر این طراحی و ساخت خودکار XIAYI می باشد. دستگاهی مانند دستگاه باندینگ و دستگاه برش شیار.

 

به عنوان یک تولید کننده، XIAYI اصرار دارد که کیفیت بهتر را به طور مداوم دنبال کند.ما کیفیت را از مواد خام کنترل می کنیم تا از قوام یک دسته اطمینان حاصل کنیم.ما یک سیستم تولید یکپارچه را انجام داده ایم که مبتنی بر تمرکز بر کیفیت است.ما به چهار جنبه دقیق (کنترل واردات مواد → کنترل خط تولید → کنترل بخش QC → کنترل بخش لجستیک) و سیستم کنترل کیفیت اشاره می کنیم تا مطمئن شویم همه محصولات قبل از تحویل دست نخورده هستند.

 

به عنوان یک فروشنده، محصولات ما بیش از 8 سال به سراسر جهان صادر می شود و در سطح ملی فروخته می شود.حدود 30٪ قطعات به ایالات متحده آمریکا، آلمان، فرانسه، کانادا، برزیل، هند، مالزی و غیره صادر می شود، ارتباط خوبی با مشتریان از داخل و خارج از کشور برقرار کرده است.ما یک تیم بازاریابی هوشمند داریم که در حال بررسی بازارهای جدید، توسعه مشتریان بالقوه، حل مشکلات و خدمات رسانی به مشتریان با سفارشات هستند.ما اعتقاد راسخ داریم که یک همکار رقابتی و دوستانه هستیم و هدف ما سود متقابل و همکاری بلند مدت است.افراد XIAYI همیشه از مشتریان از سراسر جهان برای بازدید و مذاکره استقبال می کنند.

 

چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 0
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما در سال 2006 تاسیس شدیم و شروع به طراحی و تولید پیستون کمک فنر کردیم.


در سال 2008 شروع به تولید دیسک کردیم.


در سال 1388 شروع به طراحی و تولید دستگاه باندینگ اتوماتیک برای ساخت پیستون شوک کردیم.


در سال 1390 شروع به تولید انواع قطعات مانند حلقه راهنما، واشر کردیم.


در سال 2013 خط تولید اتوماتیک را برای تولید قرقره کششی در موتور دیزل راه اندازی کردیم.


در سال 2015، ظرفیت سالانه پیستون شوک می تواند به 20،000،000 عدد برسد.

 

در سال 2018 ما شروع به کمک به مشتری برای خرید انواع لوازم یدکی شوک از جمله قطعات خودرو کردیم.

 

در سال 2020، شرکت ما مجوز واردات و صادرات را گرفت و ما شروع به واردات و صادرات بیشتر و بیشتر قطعات مختلف مانند قطعات مهر زنی، موتور هیدرولیک، شیر هیدرولیک و غیره کردیم.

 

چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 0
Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

وارد کننده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : XIAYI

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 1500000-4000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 20% - 30%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها
宁波夏亿机电科技有限公司