خانه

Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd.

نمایه شرکت

 

XIAYI ، در سال 2006 تاسیس شد ، در یک شهر زیبا نینگبو ، که به بندرگاه و فرودگاه نینگبو بسته است ، تأسیس شد.XIAYI یک کارخانه تخصصی است که در زمینه تولید قطعات یدکی خودرو ، طراحی و ساخت قطعات الکترومکانیکی و ماشین آلات و تجهیزات اتوماتیک مربوطه فعالیت دارد.XIAYI دارای یک تیم تحقیق و توسعه قوی با روحیه ای خلاق است.XIAYI هر ساله محصولات جدید و تجهیزات جدیدی را توسعه می دهد و دو حق ثبت اختراع مدل سودمند و اختراع ثبت اختراع به آنها تعلق می گیرد.

 

این محصولات شامل پیستون کمک فنر ، راهنمای میله ، شیر پایه ، مهر و موم روغن ، میله پیستون ، براکت ، صندلی فنر ، سوپاپ ها ، لوله راهنما ، بوش یاتاقان ، بوش مس ، حلقه راهنما ، حلقه PTFE و واشر ، علاوه بر این XIAYI طراحی و ساخت اتوماتیک دستگاهی مانند دستگاه بانداژ و دستگاه برش شیاری.

 

XIAYI به عنوان تولید کننده اصرار دارد که کیفیت بهتر را بصورت مداوم دنبال کند.ما کیفیت را از مواد اولیه کنترل می کنیم تا از سازگاری یک دسته اطمینان حاصل کنیم.ما یک سیستم تولید یکپارچه انجام داده ایم که مبتنی بر تمرکز بر کیفیت است.ما به چهار جنبه دقیق (کنترل واردات مواد control کنترل خط تولید control کنترل بخش کنترل کیفیت control کنترل بخش لجستیک) و سیستم کنترل کیفیت اشاره می کنیم تا از سالم بودن همه محصولات قبل از تحویل اطمینان حاصل کنیم.

 

محصولات ما به عنوان فروشنده ، به سراسر دنیا صادر می شود و بیش از 8 سال در سراسر کشور فروخته می شود.حدود 30٪ قطعات به ایالات متحده آمریکا ، آلمان ، فرانسه ، کانادا ، برزیل ، هند ، مالزی و غیره صادر می شود ، ارتباط خوبی با مشتریان از خانه و خارج از کشور برقرار کرده است.ما یک تیم بازاریابی هوشمند داریم که در حال کشف بازارهای جدید ، توسعه مشتریان بالقوه ، حل مشکلات و خدمات دهی به مشتریان با سفارشات خوب هستند.ما قاطعانه اعتقاد داریم که ما یک همکار رقابتی و دوستانه هستیم و هدف ما سود متقابل و همکاری طولانی مدت است.افراد XIAYI همیشه از مشتریان از سراسر جهان برای بازدید و مذاکره استقبال می کنند.

 

چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 0
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما در سال 2006 تاسیس کردیم و شروع به طراحی و تولید پیستون کمک فنر کردیم.


در سال 2008 ، ما شروع به تولید دیسک تفلون کردیم.


در سال 2009 ، ما برای ساخت پیستون های شوک شروع به طراحی و تولید دستگاه باند اتوماتیک کردیم.


در سال 2011 ، ما شروع به تولید انواع مختلف تفلون مانند حلقه راهنما ، واشر کردیم.


در سال 2013 ، ما خط تولید اتوماتیک را برای تولید قرقره تنش در موتور دیزل راه اندازی کردیم.


در سال 2015 ، ظرفیت سالانه پیستون های شوک می تواند به 20،000،000 عدد برسد.

 

در سال 2018 ، ما شروع به کمک به مشتری برای خرید انواع قطعات یدکی شوک ، از جمله قطعات خودرو کردیم.

 

در سال 2020 ، شرکت ما مجوز واردات و صادرات را دریافت کرد و ما شروع به واردات و صادرات قطعات بیشتر و بیشتر از جمله قطعات مهر زنی ، موتور هیدرولیک ، شیر هیدرولیک و غیره می کنیم.

 

چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 0
Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

وارد کننده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : XIAYI

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 1500000-4000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 20% - 30%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها چین Ningbo XiaYi Electromechanical Technology Co.,Ltd. گواهینامه ها
宁波夏亿机电科技有限公司